/CCC Łódź – Obuwie na każdą okazję

CCC Łódź – Obuwie na każdą okazję

Dla wszystkich miłośników zakupów mamy dobre wieści! Krążą plotki, że od przyszłego poniedziałku galerie handlowe ponownie zostają otwarte! Czy istnieje lepsza okazja do kupna nowych butów? Nie wydaje nam się! W związku z tym serdecznie zapraszamy do odwiedzenia sklepu CCC Łódź znajdującego się w Centrum Handlowym Nowa Górna. Ale czy wspomniany przez nas obiekt to jedyna atrakcja owej galerii? Jakie pozostałe sklepy warto odwiedzić? I w jaki sposób najlepiej dojechać na miejsce? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w poniższym artykule! Jeśli zatem tęsknisz za długimi spacerami po sklepach, trafiłeś w odpowiednie miejsce. Serdecznie zapraszamy do lektury!

CCC Łódź – Najmodniejsze fasony butów

Zacznijmy jednak od początku, a więc od omówienia oferty wskazanego przez nas sklepu – CCC Łódź. Omawiany obiekt to sklep oferujący obuwie na każdą okazję. Jeśli zatem szukasz butów zimowych lub obuwia do ćwiczeń – koniecznie zapoznaj się ze szczegółową ofertą CCC. A może potrzebujesz ciepłych kapci? Albo eleganckich butów na specjalną okazję? Zapraszamy do odwiedzenia strony https://www.nowa-gorna.pl/sklepy/ccc/. Znajdziesz tam konkretne informacje dotyczące oferty wskazanego przez nas sklepu i dowiesz się, jakich marek możesz się spodziewać na terenie owego obiektu. Podpowiemy, że między innymi są to: Adidas, Puma, New Balance, DeeZee oraz Jenny Fair. A to zaledwie przykłady!

Godziny otwarcia Nowej Górnej

Wiesz już, że CCC Łódź do sklep, który z całą pewnością warto odwiedzić. Najwyższa pora przedstawić Ci aktualne godziny otwarcia wskazanego Centrum Handlowego. Jeśli jesteś zainteresowany, przejdź do dalszej części tekstu.

  • Godziny otwarcia Nowej Górnej – Centrum Handlowe Nowa Górna otwarte jest od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 – 21:00, zaś w niedziele handlowe – od 10:00 do 19:00.
  • Wyjątkiem jest jednak hipermarket Carrefour, który jest otwarty od poniedziałku do soboty w godzinach 6:30 – 22:00, zaś w niedziele handlowe – od 9:00 do 21:00.

Nie ulega zatem wątpliwości, że Galeria Handlowa Nowa Górna dostosowuje się do czasu wolnego niemal wszystkich klientów. Niezależnie od tego, w jakich godzinach pracujesz, możesz wpaść tu na zakupy – zarówno te spożywcze, jak i kosmetyczne, obuwnicze oraz chemiczne.

Lista sklepów CH Nowa Górna

Oczywistym jest, że CCC Łódź to nie jedyny sklep, który należy odwiedzić w Galerii Handlowej Nowa Górna. Na terenie wskazanego obiektu znajduje się bowiem mnóstwo innych sklepów, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy listę najbardziej popularnych działalności, które cieszą się ogromnym powodzeniem.

  • Rossmann – To znana drogeria, w której znajdziesz nie tylko kosmetyki do ciała i włosów, ale także liczne produkty chemiczne przeznaczone do czyszczenia mieszkania.
  • Vision Express – Punkt oferujący fachowe doradztwo z zakresu doboru okularów, szkieł kontaktowych oraz oprawek. Jeśli zatem wiesz, że Twój wzrok na przestrzeni ostatnich miesięcy pogorszył się, koniecznie odwiedź Vision Express w Nowej Górnej.
  • Kruk – Znany na świecie jubiler posiadający w swojej ofercie modną biżuterię, wśród której możemy wymienić na przykład: kolczyki, bransoletki, łańcuszki oraz zegarki. Szukasz pomysłu na prezent? Jesteśmy przekonani, że w W.Kruk znajdziesz idealne propozycje.

Wskazane powyżej sklepy to oczywiście zaledwie przykłady. Na terenie Centrum Handlowego Nowa Górna znajduje się znacznie więcej ciekawych obiektów, takich jak kwiaciarnia, zegarmistrz, biuro podróży, a także pralnia i punkty usług telekomunikacyjnych. Szczegółową listę znajdziesz na wskazanej powyżej stronie internetowej.

Jak dojadę do Nowej Górnej?

Poznałeś już ofertę sklepu CCC Łódź, a także innych obiektów, znajdujących się na terenie  Nowej Górnej. Jeśli zatem tęsknisz za zakupami stacjonarnymi, wytrzymaj jeszcze chwilę, a po weekendzie czym prędzej udaj się na autobus. Do wskazanej przez nas Galerii Handlowej dojedziesz następującymi liniami autobusowymi: 71A, 62, 70, 93, 56, 93, H oraz 75. Jak widzisz dojazd do Centrum Nowa Górna nie jest skomplikowany, co niewątpliwie działa na korzyść wskazanej Galerii Handlowej. Warto jednak zaznaczyć, że łatwa komunikacja to nie jedyna zaleta owego obiektu! Zainteresowany? Przejdź do kolejnej części artykułu.

Udogodnienia w Nowej Górnej – CCC Łódź

Centrum Handlowe Nowa Górna to nowatorski obiekt wyposażony w liczne udogodnienia i innowacje. Wśród nich możemy wymienić na przykład opaski niezgubki, dzięki którym zyskasz pewność, że Twoje dziecko jest bezpieczne. Oprócz tego warto zwrócić uwagę także na stację naprawy rowerów, możliwość wypożyczenia wózka dziecięcego, przewijak dla dzieci, toaletę dla osób niepełnosprawnych oraz wózki w kształcie samochodzików przygotowane specjalnie dla milusińskich.

Jak widzisz CCC Łódź to nie jedyny obiekt, dla którego warto odwiedzić wskazaną przez nas Galerię Handlową. Jest to bowiem nie tylko punkt, w którym możesz zrobić zakupy, ale także ostoja wypoczynku i rekreacji. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Nowej Górnej!