/Badaj swoje zęby

Badaj swoje zęby

Paradontoza to choroba przyzębia, z którą walczy według statystyk 70% Polaków. Bagatelizowana może prowadzić nawet do utraty uzębienia, a skuteczność jej zwalczania opiera się głównie na profilaktyce.

Osobom narażonym na choroby przyzębia wychodzi z pomocą firma Periodent Centrum Leczenia i Profilaktyki Paradontozy. W akcji profilaktycznej na stronie www.stopparadontozie.pl grupa ekspertów doradza, jak ustrzec się przed chorobą, jak prawidłowo dbać o jamę ustną i zęby i na jakie symptomy przede wszystkim być wyczulonym.

Na stronie można znaleźć porady stomatologów i poznać odpowiedzi na często zadawane pytania. Periodent przejrzyście prezentuje czynniki ryzyka wiążące się z możliwością zachorowania i uczy, jak uchronić się przed tym schorzeniem. Na www.stopparadontozie.pl można wykonać krótki test w postaci ankiety, aby dowiedzieć się więcej na temat zagrożeń i indywidualnego ryzyka zachorowania. Dla wszystkich wypełniających ankietę proponowane są gratisy w postaci darmowej konsultacji w klinice, wraz z bezpłatną diagnostyką RTG.

Zdrowy uśmiech to nasza wizytówka. Troszcząc się o to, aby zęby były zdrowe i ładne, Periodent dokłada starań, aby procent zachorowań na paradontozę i inne choroby przyzębia wśród Polaków stale malał. Klinika znajdująca się na warszawskich Bielanach proponuje pełen zakres usług stomatologicznych i gwarantuje indywidualne podejście do diagnostyki i leczenia.